Binance x CR7 NFT Marketplace اکنون منتشر شده است.The Best Way to Play the Bitcoin Boom?

crypto-آیه شاهد بسیاری از موارد است همکاری ها طی یکی دو سال گذشته صنعت ورزش به ویژه در بازار ارزهای دیجیتال حضور پررنگی دارد. با این حال، به دلیل سقوط در بازار و همچنین چندین ستاره مشهور دعاوی حقوقی، آرایه ای از آنها دور شده اند. با این حال، کریستیانو رونالدو در همکاری اخیر خود با بایننس آماده ورود به این صنعت بود.

اوایل این هفته، بایننس اعلام کرد که با رونالدو برای راه اندازی یک مجموعه کاملاً جدید NFT همکاری کرده است. امروز، مجموعه ای که انتظار می رود “میراث باورنکردنی کریستیانو رونالدو را جاودانه کند” منتشر شد.

مجموعه CR7 NFT خواهد بود گزارش شده است در مجموع شامل هفت مجسمه متحرک NFT است. هر کدام از cryptocurrency اینها یک “لحظه نمادین” از دوران حرفه ای فوتبالیست را به نمایش خواهند گذاشت. علاوه بر این، حدود چهار سطح نادر Super Super Rare [SSR]، فوق نادر [SR]، نادر [R]، و عادی [N] در اختیار عموم قرار خواهد گرفت.

NFT های سطوح کمیاب فوق از ساعت 9:00 به حراج گذاشته می شوند [UTC] در 18 نوامبر 2022 تا ساعت 9:00 [UTC] در 19 نوامبر 2022.

در اینجا مجموعه CR7 NFT شامل چه چیزی است.

همانطور که قبلا ذکر شد، سطح SSR دارای “بی‌سابقه” است که شامل یک تبریک مجازی از بازیکن فوتبال است. همراه با این، «یک مجسمه فیزیکی با امضای کریستیانو رونالدو، لیست سفید خودکار برای تمام مجموعه‌های آینده CR7، یک پیراهن بایننس با امضا، یک جعبه رمز و راز رایگان CR7 از مجموعه آینده CR7، و ورود خودکار به تمام مسابقات آینده برای برنده شدن کریستیانو رونالدو و بایننس انحصاری کالا.”

مورد بعدی «بی منازع» خواهد بود [SR] یا تاج گذاری [SR]” این شامل لیست سفید خودکار برای تمام مجموعه‌های آینده CR7، همراه با پیراهن بایننس است. یک جعبه رمز CR7 رایگان نیز در دسترس خواهد بود.

آمدن سن [R] یا بازسازی [R] شامل یک جعبه رمز invest in nft و راز CR7 از مجموعه آینده CR7، و همچنین دسترسی خودکار به تمام مسابقات آینده برای برنده شدن کالاهای منحصر به فرد کریستیانو رونالدو و بایننس است. قدم اول [N] یا The Breakout [N] زیر آستانه معمولی نادر به طور خودکار در تمام مسابقات آتی برای کالاهای کریستیانو رونالدو و بایننس نسخه محدود شرکت می کند.

علاوه بر این، راه اندازی NFT های نادر و معمولی از این مجموعه مطابق با مکانیسم اشتراک خواهد بود. این شامل مراحل آماده سازی، اشتراک، محاسبه و همچنین مراحل توزیع است.

علاوه بر این، جعبه‌های اسرارآمیز CR7 نیز برای کاربران بایننس در دسترس قرار گرفت.How to set up Opera and its inbuilt crypto wallet on iPhones - Value ...

Lascia un commento

Il tuo indirizzo email non sarà pubblicato. I campi obbligatori sono contrassegnati *

Questo sito usa Akismet per ridurre lo spam. Scopri come i tuoi dati vengono elaborati.